Neon na poznakciach – hit wśród hybryd

W świecie dotyczącym paznokci oraz ich stylizacji nieustannie pojawiają się nowe trendy. Wszystko to za sprawą mody oraz produktów, które nieustannie pojawiają się na rynku jako nowości i perełki – wiele stylistek inspiruje się właśnie tymi sprawami, co znajduje bardzo często odzwierciedlenie w tym, co pojawia się na paznokciach kobiet w danym sezonie.

Neonowe trendy wśród lakierów hybrydowych

neonowe lakiery hybrydowe do paznokciLakiery hybrydowe na stałe zapisały się w kanon manicure i pedicure. Nic w tym dziwnego biorąc pod uwagę fakt, że posiadają bardzo dużo zalet. Na uwagę zasługuje przede wszystkim ich bardzo dobra trwałość – śmiało wytrzymują nawet dwa tygodnie, jeśli zostały położone na dobrze przygotowanym paznokciu. W tym sezonie hitem wśród stylizacji dłoni są neonowe lakiery hybrydowe do paznokci. Mocne barwy w neonowych odcieniach – hipnotyzująca żółć, soczysty pomarańcza, ostry róż oraz rzucający się w oczy zielony. To właśnie one odgrywają najważniejszą rolę w stylizacji paznokci w sezonie 2017. Takie kolory, mimo swojej wyrazistości i tego, że bardzo rzucają się w oczy świetnie sprawdzają się dla wszystkich kobiet – zarówno tych młodszych, jak również nieco starszych i w kwiecie wieku. Lato to czas wielu szaleństw, dlatego też warto postawić na takie szaleństwa również w swoim wyglądzie oraz w letnich stylizacjach. Jest to najbardziej idealna pora roku, żeby zdecydować się między innymi właśnie na paznokcie u dłoni bądź stóp (a może w obu tych miejscach) w neonowym, ostrym i wyrazistym kolorze.

Manicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych cieszy się duża popularnością. Jest przede wszystkim bardzo wygodny, ze względu na to, że potrafi trzymać się na paznokciach przez długi czas – wytrzymuje nawet kilkakrotnie dłużej niż zwykłe lakiery do paznokci.