Walka z rozstępami

Rozstępy to pęknięcia skóry powstające w skutek zbyt szybkiego, intensywnego rozciągnięcia się skóry, najczęściej powstają one w okresie dojrzewania. Występują one zarówno u kobiet jak i u mężczyzn, często powodując dyskomfort, niejednokrotnie powodują kompleksy spowodowane miejscem występowania.

Co zrobić z rozstępami?

leczenie rozstępów KatowiceBiorąc pod uwagę rozwój medycyny i technologi w XXI wieku istnieje wiele sposobów walki z rozstępami, które pomogą Ci się ich pozbyć . Zacznijmy od początku rozstępy powstają na skutek zbyt gwałtownego rozciągania skóry, podczas którego dochodzi do pęknięć. U kobiet najczęściej wysapują w trakcie gwałtownego zwiększenia się masy ciała, czyli podczas ciąży. Podobnie sytuacja wygląda u mężczyzn, jednak przyczyną najczęściej są ćwiczenia na siłowni i tak zwany cykl robienia masy mięśniowej. Miejscami w których najczęściej pojawiają się rozstępy są uda, brzuch, plecy, ręce, często powodując dyskomfort podczas sytuacji w których ludzie odsłaniamy wymienione wyżej części ciała. Rozwój medycyny spowodował, że istnieją skuteczne metody walki z rozstępami, takie oferuje leczenie rozstępów Katowice, korzystając z nowoczesnej technologii, oferuje cykl naświetleń laserowych, dzięki czemu początkowo rozstępy bledną prawie całkowicie.Korzystając z usług zakładów zajmujących się leczeniem rozstępów możesz osiągnąć efekt prawie całkowitego usunięcia rozstępów. Nowoczesna technologia nie tylko pozwala na usunięcie starych ale pozwala zapobiec powstawaniu nowych rozstępów.

Problem rozstępów dotyka wiele osób. Jeżeli, również posiadasz ten problem nie przejmuj się, ponieważ istatnieja sposoby na pozbycie się ich. Zakłady kosmetyczne, posiadają w swojej ofercie, leczenie rozstępów. Korzystając z ich usług możesz, pozbyć się rozstepów i wyglądać jak dawniej.