Folia kolorowa w sklepach

Prowadziliśmy wspólnie ze znajomymi sklep z folią do nadruków i faktycznie zgodzilibyście się, jakbym wam powiedział, ile jest rodzajów folii, którą można wykorzystywać do różnego rodzaju pracy. Przede wszystkim zawsze staraliśmy się dobierać i doradzać klientowi takie produkty, z których wiedzieliśmy, że będzie on zadowolony, jednak jak się domyślacie nie zawsze było to proste zadanie.

Kolorowe folie do kupienia

kolorowa folia flex - sklepZ tego względu, że codziennie przychodziły do nas nowe folie, które musieliśmy wdrożyć do sklepu i wprowadzić do systemu. Kolorowa folia flex i sklep do dyspozycji w naszym mieście był bardzo atrakcyjną opcją z tego względu, że jeszcze nie mieliśmy okazji spotkać się z takimi sklepami w okolicy. Dzięki temu faktycznie kolorowa folia flex – sklep był dla nas niemal otwartą furtką oraz wieloma możliwościami do rozwoju. Z czasem myśleliśmy nawet, aby otworzyć własny sklep internetowy, który idealnie spełniałby sprzedaż stacjonarną, jednak branża jest bardzo niszowa i póki co nie wiedzieliśmy, czy będzie to miało większy sens. Postanowiłem jednak, żę kolorową folię flex będziemy bardzo mocno eksponować, jednak czym jest przedstawianie produktu w sklepie, jak nie mamy na niego klientów. Postanowiliśmy kolorową folię flex promować przy współpracy z firmami, które zajmują się nadrukami, czyli są jakby na drugim etapie pracy z folią. My ją dostarczaliśmy, a oni robili nam praktycznie darmową, bo chodziło tylko o koszty materiałów – reklamę.

Dzięki temu każdy w naszym mieście mniej więcej kojarzył, co może kupić w naszej firmie. Postanowiliśmy na bieżąco jednak sprawdzać konkurencję, która także się kształciła obok nas. Mój znajomy też odpowiedzialny był za śledzenie zmian na rynku oraz trendów, abyśmy mogli być uważani za nowoczesne przedsiębiorstwo.