Melisy na koturnie

Większość butów jest szyta ze skóry bydlęcej, zamszowej czy ekologicznej bo takie są uważane, za najlepsze. Choć niektóre modele muszą być wykonane inną techniką, aby były bardziej odporne na czynniki klimatyczne. I tak na przykład powszechne gumiaki, muszą być wytworzone ze specjalnego tworzywa, które nie przepuści wody. Ale czy tylko guma w takim obuwiu się sprawdzi?

Gumowe Meliski na koturnach

meliski na koturnieParę lat temu na rynek weszła nowa firma z innowacyjnym produktem. Była to kolekcja obuwia, wykonanego z nietypowego materiału, którym było elastyczne tworzywo PVC, które w pełni podlega recyklingowi. Taki argument zdecydowanie przemówił to milionów obrońców zwierząt i eko – kobiet, które uwielbiają wszystko co naturalne i nie szkodzi innym istotom na ziemi. Meliski weszły z wielkim hukiem do naszych sklepów, bo były niesamowicie wypromowane przez znanych celebrytów na polskim rynku. Meliski na koturnie były jednym z pierwszych modeli, jakie mogliśmy podziwiać na naszych ulicach. Materiał z jakiego są wykonane jest bardzo elastyczny, dzięki czemu doskonale się dopasowuje do kształtu stopy i nie powoduje otarć w trakcie chodzenia. Dodatkowo tworzywo ,z jakiego są wytworzone, pachnie słodkim i kuszącym zapachem gumy balonowej! Nie znajdziemy drugiej takiej firmy na świecie. Buty na koturnie są dużo zdrowsze niż klasyczne i ponadczasowe szpilki, bo zapewniają stabilne podparcie stopie, która nie ulega deformacji. Meliski są wygodne i bardzo kobiece. Marka ta współpracuje z najwybitniejszymi projektantami.

Firma Melissa to szeroka oferta butów dla kobiet i dziewczynek, z których najpopularniejsze to: sandały, klapki, japonki, szpilki i koturny wykonanych z unikalnego tworzywa melflex. Wkrótce mają powstać jakże pachnące kalosze, które z pewnością będą się cieszyć dużym zainteresowaniem wśród licznych na całym świecie fanek tej firmy.