Używanie nowoczesnego regeneratora wtryskiwaczy do silników diesla

Jednym z największych problemów użytkowników silników wysokoprężnych jest postępujące zanieczyszczenie silnika, które w konsekwencji może doprowadzić do bardzo poważnych następstw, a nawet do całkowitego unieruchomienia naszego samochodu. Warto zatem zadbać o nasz silnik wysokoprężny, stosując specjalne preparaty, mające w swoim składzie specjalne składniki zapobiegające przyleganiu brudu i osadów.

Jak działa regenerator w postaci dodatku paliwowego?

regenerator wtryskiwaczyPodczas stosowania preparatów działających na tej zasadzie, mamy do czynienia nie tylko z ochroną części silnika, ale także z optymalizacją jego pracy. Regenerator wtryskiwaczy normuje proces spalania, który może zostać zaburzony podczas obecności zanieczyszczeń. Regeneracja wtryskiwaczy to także znaczna poprawa mocy silnika. Jednostka napędowa może odzyskać swą pierwotną żywiołowość, która została zgubiona poprzez osadzanie się brudu na iglicach wtryskiwaczy. Preparaty regenerujące wtryskiwacze nadają się do wszystkich rodzajów silników wysokoprężnych, również takich, które mają w swoim wyposażeniu filtr cząstek stałych oraz turbosprężarkę. Dodatek można stosować na przykład przy przeglądzie okresowym samochodu, a jego działanie jest widoczne przy regularnym używaniu. Jako że silnik diesla wymaga więcej troski niż jednostka benzynowa, podczas regularnego używania preparatów, silnik wysokoprężny odwdzięczy się nam niezawodną pracą oraz długimi i bezawaryjnymi przebiegami.

Dodatki do oleju napędowego można nabyć w sklepach motoryzacyjnych, marketach czy też stacjach benzynowych. Ich używanie jest bardzo proste i polega ono na dolaniu zawartości puszki do zatankowanego paliwa w naszym samochodzie. Zawartość pięciuset mililitrów preparatu może wystarczyć na około 70 litrów oleju napędowego.