Posiadam świetną piłę tarczową do drewna

Już jak byłem dzieckiem to bardzo dbałem o wszystkie zabawki. Rodzice zawsze mnie za to chwalili i tak mi zostało do teraz. Dbam o każdy sprzęt i dzięki temu mogę się nim cieszyć przez dość długi czas. Teraz odkładam pieniądze na kolejną rzecz.

Nikomu nie pożyczam swojej piły tarczowej globus

piła tarczowa do drewna globusKiedyś jak byłem w sklepie w mieście to bardzo spodobała mi się piła tarczowa do drewna globus, którą bardzo chciałem mieć. Moja stara piła już nie nadaje się do pracy a niebawem będę miał jej sporo. Cierpliwie odkładałem pieniądze na tę piłę i udało mi się to w niedługim czasie osiągnąć. Kiedy po kilku miesiącach pojechałem znowu do tego sklepu to na szczęście ta piła tarczowa do drewna globus była nadal dostępna. Od razu ją kupiłem i wiedziałem, że teraz prace będą mi szły jak należy. Starej piły się pozbyłem, ponieważ już nie działała i nawet nie było sensu jej naprawiać. Kiedy sąsiad zauważył, że mam nową piłę do drewna to od razu przyszedł ją obejrzeć. Zauważyłem, że od razu mi się spodobała moja piła tarczowa do drewna globus. Zapytał w końcu czy mógłbym mu ją pożyczyć. Ja mam taką zasadę, że nigdy niczego nie pożyczam. To jest dla mnie dość cenny sprzęt i nie chcę ryzykować, że ktoś nie będzie potrafił się tym zająć najeżycie. Grzecznie odmówiłem sąsiadowi, ale zaznaczyłem, że jak ma jakąś pracę do wykonania to może do mnie przyjść a ja bardzo chętnie mu pomogę. Długo odkładałem pieniądze i ta piła tarczowa do drewna globus jest dla mnie wyjątkowo cenna. Zawsze będę o nią dbał.

Sąsiad skorzystał z mojej propozycji i zgłosił się do mnie po pomoc. Chętnie się dla niego tym zająłem i wiedziałem, że mam wszystko pod kontrolą. Z czasem i on zakupił sobie taką piłę i teraz może pracować zupełnie samodzielnie. Tak jak ja to robię.