Czym charakteryzuje się dobry stojak na plakaty?

Dobra, tania reklama to pragnienie każdego przedsiębiorcy. Nośniki reklamowe proponowane przez producentów to bogactwo i różnorodność ofert, którym warto się przyjrzeć. Szczególnie ich tańszym, ale bardzo skutecznym formom.

Jaki stojak plakatowy wybrać?

stojaki na plakatyWłaściwie wyeksponowana i ciekawa reklama to konieczność, by móc zaistnieć na rynku. Kiedy prowadzimy stacjonarną działalność, warto zainwestować w stojaki na plakaty, zwane też potykaczami. Jest to skuteczna, tania i przede wszystkim mobilna forma reklamy, a jej koszt, w stosunku do innych form reklamy jest relatywnie niski. Stojak na plakaty jest bardzo funkcjonalny i odporny na działanie czynników zewnętrznych. Możemy go ustawić w dowolnym miejscu, w okolicach naszej działalności. Wtedy mamy przekonanie, graniczące z pewnością, że każdy przechodzący obok, potencjalny klient, zapewne zwróci uwagę na naszą ofertę. Stojaki na plakaty, często są wyposażone również w specjalny pojemnik na ulotki, z reguły usytuowany w górnej części stojaka. To bardzo ciekawe rozwiązanie, gdyż oprócz plakatu reklamującego naszą firmę i nasze usługi, klient, który akurat nie ma czasu na wizytę u nas, może wziąć ulotkę i skorzystać z naszej oferty w innym czasie. Stojaki wykonane są z różnych materiałów, lecz z reguły są to lekkie tworzywa sztuczne, by przenoszenie stojaka nie było kłopotliwe. Stojaki na plakaty są dwustronne, by ludzie nadchodzący z lewej, jak i z prawej strony mogli zobaczyć naszą ofertę. Potykacze są zdecydowanie najtańszymi formami reklamy mobilnej.

Stojak na plakaty to oferta uzupełniająca naszą działalność marketingowo – reklamową. Pozwala w bardzo prosty sposób przykuwać uwagę, stąd też ich zwyczajowa nazwa „potykacz”. Są zrobione z lekkich materiałów, a zabrudzone plexi, wystarczy jedynie przetrzeć mokrym materiałem, by pozbyć się ewentualnych zabrudzeń.