Najlepsza impreza integracyjna w Warszawie

Mam naprawdę świetną pracę. Oprócz imprez firmowych takich jak oczywiście wigilia pracownicza, co roku mamy organizowaną też większą imprezę. Zawsze były one super i naprawdę dobrze je wspominam. W tym roku impreza firmowa była naprawdę wyjątkowa. Choć nasza firma ma swoją siedzibę w Gdańsku szefostwo postanowiło zorganizować weekendową imprezę integracyjną w stolicy.

Całą organizacją zajęła się firma z Warszawy

organizacja imprez firmowych w WarszawieImpreza integracyjna w Warszawie był to zdecydowanie dobry pomysł i naprawdę doceniam szefostwo za to, że przywiązują oni tak dużą uwagę do integracji pracowników i do tego by w firmie panowała świetna atmosfera. Z tego co się dowiedziałem przygotowaniem tego wyjazdu i całej tej imprezy zajęła się warszawska firma. Po tym jak wyglądał cały ten event, bo myślę, że mogę tak nazwać ten wyjazd, muszę przyznać, że organizacja imprez firmowych w Warszawie stoi na wysokim poziomie. Wyjazd ten trwał tylko, albo aż trzy dni, w czasie których miałem m.in. przyjemność uczestniczyć w bardzo ciekawych wykładach dotyczących branży związanej z naszą firmą, wziąć udział w specjalnych tematycznych scenariuszach, w których najważniejsza była praca grupowa i zacieśnianie więzi między współpracownikami, zobaczyć pokaz artystyczny ale też i po prostu wziąć udział w świetnej imprezie w czasie której naprawdę się rozluźniłem i odpocząłem.

Muszę przyznać, że naprawdę świetnie wspominam wszystkie imprezy firmowe ale ten wyjazd z pewnością był naprawdę wyjątkowy. Oprócz oczywiście fantastycznych ludzi, miał też na to wpływ na pewno świetnie przygotowany program naszego wyjazdu, który był bardzo interesujący. Podobało mi się to, że było w nim miejsce i na zabawę ale i też te bardziej poważne, edukacyjne elementy. Naprawdę świetnie się bawiłem.