Wygodne busy z Podkarpacia do Holandii

W ferie zimowe okazało się, że studenci będą mieli wyjątkowo prawie cały miesiąc wolny, bez dwóch dni. Nie wiedziałam, co robić przez tyle czasu i postanowiłam, że muszę sobie coś zaplanować, bo szkoda siedzieć w domu przez cały ten czas. Moja koleżanka od jakiegoś czasu mieszkała w Holandii i bardzo za nią tęskniłam, więc postanowiłam ją odwiedzić.

Komfortowa podróż busem do Holandii

busy z podkarpacia do holandiiZastanawiałam się, czy będą w ogóle jakieś połączenia do niej. Na szczęście odszukałam busy z podkarpacia do holandii, udało się coś znaleźć w wyszukiwarce. Pojechałam na dworzec i od razu kupiłam bilet. Wolałam zrobić to na miejscu, żeby mieć pewność. Od razu wzięłam też bilet powrotny tego samego przewoźnika. Poczytałam w internecie o nich opinie i ludzie praktycznie pisali same pozytywy, więc się uspokoiłam. Faktycznie, w dniu podróży wszystko przebiegło tak jak powinno. Nigdy wcześniej nie jechałam w taką długą trasę i trochę się denerwowałam. Nie wiedziałam, jak sobie poradzę i czy nie będzie mi niedobrze. Na szczęście się udało, kierowca jechał bardzo ostrożnie. Zastanawiałam się, co mam robić tak długo i wtedy kierowca sam od siebie zaproponował, że uruchomi nam pokładowy telewizor i żebyśmy wybrali sobie jakiś film. Takie podróżowanie, to ja rozumiem. Rozsiadłam się na wygodnym fotelu i zauważyłam, że można go rozłożyć. Czułam się prawie jak we własnym łóżku, nie przesadzając. Fotele były bardzo miękkie i kręgosłup nie bolał podczas jazdy.

W ten sposób z takim przewoźnikiem podróżować mogę zawsze. Podróż bardzo mi się podobała i nawet poznałam nową koleżankę. Miałam z kim porozmawiać podczas jazdy. Szybko i bez opóźnień dojechaliśmy na miejsce i mogłam się spotkać z moją koleżanką. Nie mogę się doczekać podróży powrotnej tym super busem.