Wyjazd z mężem nad morze

Z mężem w tamtym roku wzięliśmy ślub. W sumie nie mieliśmy zbyt wiele dni urlopowych bo mąż niedawno zmienił pracę także nie mogliśmy też zaplanować po ślubie dłuższego wypoczynku. Dlatego też stwierdziliśmy, że pojedziemy po prostu gdzieś blisko żeby nie tracić już czasu na daleki dojazd.

Bardzo ładne pokoje dla dwóch osób nad morzem

dwuosobowe pokoje nad morzem w MiędzyzdrojachDlatego też zdecydowaliśmy się na morze. W sumie zawsze tu jest fanie i można naprawdę miło spędzić czas. Musieliśmy tylko znaleźć odpowiednie miejsce noclegowe. Ja chciałam żeby był tam naprawdę wysoki standard. W końcu to nie miał być jakiś wyjazd ze znajomymi tylko nasz romantyczny wypad po ślubie. W internecie było bardzo dużo ofert. Każdą sprawdzałam bardzo skrupulatnie. Zależało mi na tym żeby był to miejsce, które znajduje się blisko morza. Chciałam też żeby na miejscu była restauracja. Jednak jest to wygodne szczególnie jeśli chodzi o śniadania. W sumie po jakimś czasie znalazłam dla nas odpowiednie miejsce. Były tam dwuosobowe pokoje nad morzem w Międzyzdrojach, które od razu mi się spodobały. Nawet widok z okna miał być na morze. Także wszystko prezentowało się naprawdę bardzo dobrze. Do tego cena za dobę pobytu wcale nie była moim zdaniem wygórowana. Oczywiście w każdym pokoju znajdowała się łazienka i telewizor a także mała lodówka. Ja lubię takie wyposażenie. Na dole była restauracja, w której podobno będzie można smacznie zjeść. Nie zastanawiałam się już zbyt długo i zarezerwowałam pobyt właśnie tam.

Z perspektywy czasu muszę przyznać, że naprawdę dobrze spędziliśmy ten czas. Warunki noclegowe okazały się bardzo dobre. W sumie to nawet przeszły moje oczekiwania. W tym roku mamy już dużo więcej dni urlopowych i zdecydowaliśmy się przyjechać ponownie w to samo miejsce. I to na cały urlop.