Nasze czekoladki z nadrukiem

Nasz salon kosmetyczny funkcjonuje już od dwóch lat. Jednak jak wiadomo, salonów kosmetycznych teraz jest bardzo dużo i klienci mają problem w zdecydowaniu się, który z nich wybrać. Na początku kierują się opinią, wystrojem, a także logiem i nazwą salonu. To bardzo ważne. Ale nie tylko to jest kluczowe.

Pyszna czekoladka z logo firmy

czekoladki z nadrukiem dla firmMoja przyjaciółka, z którą prowadziłam salon, wpadła na pomysł, żeby roznosić ulotki z naszym cennikiem i opisem zabiegów. Jednak pomyślałam, że to nie wystarczy, ponieważ często na takie zwykłe ulotki nie zwraca się uwagi. Dlatego uznałam, że idealne tutaj będą czekoladki z nadrukiem dla firm ponieważ każdy uwielbia słodycze. Poza tym, nie ma lepszego pomysłu niż słodycze, ponieważ jak wiadomo od wielu lat, czekolada poprawia nastrój i wprawia w dobry humor. Więc przyszłe klientki jeszcze zanim do nas przyjdą, już będą w świetnym nastroju. Długo się nie zastanawiałam i zadzwoniłam do firmy, która zajmuje się tworzeniem takich ozdobnych czekoladek z logo. Przysłali mi linka do strony, poprzez którą mogłam edytować swoje zamówienie, zamieścić zdjęcia z naszym logo i oprócz tego wybrać odpowiednią wielkość czekoladek i kolor. Tutaj było bardzo dużo do wyboru, ponieważ obecne pralinki i czekoladki mogą być w różnych kolorach brązu, czarne, a nawet i białe, czy karmelowe. Więc ciężko się było zdecydować. Ostatecznie zdecydowałam, że czekoladki będą białe i czarne, w kształcie serc.

Przyznam, że był to świetny zabieg marketingowy, ponieważ gdy zaczęłam rozdawać czekoladki na ulicy, kobiety wypytywały mnie o poszczególne zabiegi, o umiejscowienie salonu i nawet zapisywały się już na wizyty. Bardzo szybko w naszym salonie zaczęło się robić coraz bardziej tłoczno, co bardzo mnie ucieszyło, bo na tym nam zależało.