Ozdobny karton pomoże w pakowaniu prezentów

Zbliżają się dużymi krokami święta a wraz z nimi szał prezentów. Jednym z moich ulubionych zajęć jest ich pakowanie. Zawsze wychodziłam z założenia, że dobrze zapakowany prezent robi większe wrażenie i bardziej cieszy. Dlatego też przykładam do tego tak dużą wagą. Poza tym uwielbiam prace manualne i artystycznie pakowanie przynosi mi dużo radości.

Prezent można zapakować do kartonu

tanie kartony ozdobneW centrach handlowych pojawiły się choinki, a to oznacza, że święta zbliżają się wielkimi krokami. Przed każdym więc stoi wyzwanie zakupu prezentu i zapakowania go. Pierwsze zadanie często pochłania sporo energii, nie wspominając o drugim. Większość z nas jest tak zabiegana, że nie ma czasu na zabawę w pakowanie tego, co kupiła najbliższym. Z drugiej strony podarunki muszą się jakoś prezentować pod choinką. Wielu z nas korzysta więc ze stoisk w galeriach, gdzie w profesjonalny sposób pakuje się prezenty. Ja osobiście bardzo lubię pakować prezenty. W poszukiwaniu inspiracji wybrałam się do sklepu papierniczego, gdzie znalazłam tanie kartony ozdobne, idealne dla tych, którzy chcą w prosty, ale efektowny sposób oprawić swój prezent. Takie kartony są zazwyczaj ze wzorzystymi nadrukami. Można zakupić też bardziej stonowane modele, co zrobiłam na przykład ja. Spodobały mi się kartony w jednym kolorze, które ozdobię po swojemu. Kartony zamykane są od góry i można je przewiązać wstążką. Wygodne uchwyty po bokach pomogą w przeniesieniu prezentów o większych gabarytach.

Praktycznie każdy z nas kupuje prezenty na święta Bożego Narodzenia. W gorączce przedświątecznej nie każdy ma jednak czas na to, aby je efektownie zapakować. Można więc oddać prezent do profesjonalnego zapakowania albo zakupić niedrogi, ozdobny karton, który doskonale będzie prezentował się pod choinką.