Pikowana rozkładana sofa

Nasza rodzina ma określone tradycje i przyzwyczajenia. Jedną z takich tradycji jest to, że moje dwie córki przyjeżdżają do mnie ze swoimi rodzinami na święta. Zawsze, bez wyjątku. Mieszkam sama, więc uwielbiam te chwile spędzone z rodziną. Jednakże od pewnego czasu miałam pewien problem – ciężko było mi zapewnić każdej osobie z rodziny wygodny nocleg.

Rozkładana kanapa bardzo się w domu przydaje

kanapa rozkładana z pojemnikiem na pościelObie moje córki mają dwójkę dzieci. Moje wnuki rosną jak na drożdżach, a więc nie mogły już spać z rodzicami w łóżku w pokoju gościnnym albo na rozkładanym na podłodze dużym materacu. Nie chciałam kupować kolejnego wielkiego materaca, którego nie miałabym gdzie trzymać. Nie mogłam pozwolić też na to żeby moi goście spali bezpośrednio na podłodze. Podjęłam decyzję by kupić rozkładaną kanapę do salonu, która miała zastąpił starą sofę, która się nie rozkładała. Chociaż jestem już w podeszłym wieku to uwielbiam korzystać z Internetu i dużo rzeczy kupuję w sklepach on-line. Tak samo było z tym nowym meble. Interesowała mnie kanapa rozkładana z pojemnikiem na pościel, którą właściwie udało mi się znaleźć bardzo szybko. W jednym ze sklepów zamówiłam przepiękną sofę w kolorze jasno-szarym. Strasznie podoba mi się obicie tego mebla, bo jest wykonane z welurowej tkaniny jest pikowane. Oprócz tego sofa ozdobiona jest nitami, przez co prezentuje się dość nowocześnie.

Sofa sprawdza się bardzo dobrze. Nie dosyć, że jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla mnie i mojej rodziny to jeszcze prezentuje się ona w salonie o wiele lepiej niż stara kanapa. Jako, że nowa kanapa oprócz tego, że się rozkłada to ma też pojemnik na pościel to zyskałam trochę miejsca na przechowywanie kołder i poduszek, które zawsze używają moi goście. Kupno tej kanapy było świetną decyzją.